تبلیغات
شهادت زیباست - نامه زیبای جوان فلسطینی به مردم ایران

شهادت زیباست
 
تمامی حقوق این وبلاگ برای محمد امین طیبی روش محفوظ است و ساخت این قالب پیگرد قانونی دارد
با سلام و خوش آمد گویی به شما دوستان/ شما می توانید درنظرات درخواست قالب برای وبلاگ خود کنید.طیبی
       
 همچون سیدالشهداء أبی عبدالله الحسین علیه السلام به عهد خود در جهاد فی سبیل الله وفادار بمانید. و خود را براى آزادسازی قدس آماده كنید، كه قدس در انتظار شما و در انتظار مسلمانانی است كه إن شاء الله به زودی با امام مهدی علیه السلام وارد آن خواهند شد، تا به امید خدا به زودی با یكدیگر در قدس شریف ملاقات كنیم.

،امسال با دعوت امام جمعه ى محترم شهرستان نائین و شوراى هماهنگی تبلیغات اسلامی، توفیق شد به عنوان سخنران پایانی مراسم راهپیمایی روز قدس در خدمت مردم شهیدپرور نائین بودم. روز پنجشنبه كه داشتم فیشهاى سخنرانیم را مرتب میكردم، ارتباط واتس اپی با دوست عزیز فلسطینیم در غزه بعد از چند روز قطع تماس برقرار شد.

رجانیوز - به دوست عزیزم گفتم كه من عازم نائین در استان اصفهانم تا به عنوان سخنران روز قدس صحبت كنم. شما پیامی براى مردم نائین و ملت ایران ندارید تا من از قول یك جوان فلسطینی بیان كنم؟ ایشان هم معرفت به خرج داد و پیام بلندبالایی نوشت و فرستاد. من هم ترجمه  كردم و در پایان سخنرانی، در جمع مردم عزیز نائین این پیام را خواندم، كه خیلی با استقبال و ابراز احساسات مردم مواجه شد.

این متن، سندی دیگر از پیوند عاطفی و معنوی ملت فلسطین با ملت ایران و قدرشناسی جوانان فلسطینی نسبت به حمایتهاى ملت ایران از مقاومت فلسطین است. این متن پاسخی است به بسیاری از شایعات و تخریبها و تلاشها براى بدبین كردن ملت ایران به مردم مظلوم فلسطین.

من بیش از دو سال است كه با این جوان فلسطینی دوستم و میدانم كه او شیعه نیست، اما مثل بسیاری از مردم فلسطین و غزه محبّ اهل بیت علیهم السلامه، و همیشه نسبت به اهل بیت با احترام خاصی صحبت میكند.

همه ى شما عزیزان رو به خوندن پیام دوست فلسطینی توصیه میكنم، و از همه دعوت میكنم اگر در پاسخ به نامه ى دوستمان پیامی دارند، در كامنتها به صورت كوتاه بنویسند تا إن شاء الله ترجمه شده و برای فلسطین ارسال شود.


بسم الله الرحمن الرحیم

أذن للذین یقاتلون بأنهم ظلموا وأن الله على نصرهم لقدیر.


نامه ای از سرزمین فلسطین و از غزه ى صبور به عزیزان دل، ملت مسلمان و مجاهد ایران، از طرف جوانی مثل شما برادرانم، و فرزندی مثل فرزندان شما پدران و مادران عزیز.

سپاس خدایی را كه توفیق جهاد در این سرزمین مبارك را به ما عطا فرمود، و ما را با یاری خود و پشتیبانی راست قامتانی چون شما ملت ایران عزّت بخشید. سپاس خدایی را كه ما را و انقلاب جهادی مان را با یاورانی چون شما شرافت بخشید، آنگاه كه دیگران ما را تنها گذاشتند و رها كردند. و درود و سلام بر سرورمان رسول خدا و خاندان پاكش.

ایستادگی و استقامت شما مردم ایران و حكومت جمهوری اسلامی بر موضع حمایت و پشتیبانی از مقاومت فلسطین با سلاح را می ستایم، و از یاری و دعاى شما سپاسگزارم. و به جوانان مسلمان ایرانی می گویم: همانطور كه تاكنون بر دین خود استوار بوده اید و یاور مظلومان فلسطین ى مستضعفان جهان بوده اید، همچنان در خط انقلاب و گوش به فرمان ولیّ امرتان امام خامنه ای باشید.

همچون سیدالشهداء أبی عبدالله الحسین علیه السلام به عهد خود در جهاد فی سبیل الله وفادار بمانید. و خود را براى آزادسازی قدس آماده كنید، كه قدس در انتظار شما و در انتظار مسلمانانی است كه إن شاء الله به زودی با امام مهدی علیه السلام وارد آن خواهند شد، تا به امید خدا به زودی با یكدیگر در قدس شریف ملاقات كنیم.
در روز جهانی قدس یاد میكنم از امام خمینی رضوان الله علیه و به روح او درود می فرستم؛ و به رهبر معظم انقلاب اسلامی امام سید علی خامنه ای سلام می كنم؛ و سلام می كنم به فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، و به همه ى ملت ایران، از زن و مرد و پیر و جوان؛ و به همه ى شهداى باوفاى ایران درود می فرستم، خصوصاً ژنرال شهید، حسن طهرانی مقدم سازنده ى موشك فجر5 كه این روزها تلآویو را به لرزه در می آورد.

عزیزانم، براى ما بسیار دعا كنید و ماجراى فلسطین را در همه ى كشورها منتشر كنید و به گوش جهان برسانید. خدا شما را از شرّ دسیسه هاى شیطان بزرگ آمریكا، و اسرائیل و مزدوران آنها حفظ كند. و مجدداً به شما سلام میكنم. همواره موفق و عزیز باشید. والسلام علیكم ورحمة الله.